Barça ve Atlético’nun Lig’in sonuna kadar takvimi

  • Post author:
  • Post category:blog

Barça ve Atlético’nun Lig’in sonuna kadar takvimi

Her sistem için doğru oyuncuları seçmelisiniz ve hız benim için çok önemli", stres oldu.

Eski bir Uruguaylı uluslararası oyuncu olan Diego Forlán, Uruguaylı forvetin Neymar ile PSG’de oynadığı mücadelede Edinson Cavani’yi savunmak için çıktı. Diego Forlán, PSG soyunma odasında ortaya çıkan tartışmaya da katılan Dani Alves için çok sert davrandı.

09/20/2017

15:22 de açık CEST

Konular

Neymar da Silva Jr.

Diego Forlán ateşe daha fazla odun koyarken kahramanlar ruhları yatıştırmaya çalışır. Önce arkadaşı Cavani’yi savundu. "Böyle bir durumda nasıl başa çıkılacağını ve nasıl konuşulacağını bilir. Saha dışında kimseyle arkadaş olmak zorunda değilsiniz, ancak daha sonra sahada bir takım oluyorlar ve anlaşmaları gerekiyor."”Ovación” gazetesine söyledi.

Ancak vatandaşı Neymar’ın lehine taraf tutan Dani Alves’e saldırması uzun sürmedi. "Aralarında sorun varsa, ki bu normaldir, Dani Alves’in bir pollerudo’ymuş gibi girmesi anlamsızdır, bu işe yaramaz."Forlán, Brezilyalı savunmacıdan bahsetti. "Bu beni rahatsız ediyor ve kendimi ‘Edi’ yerine koyuyorum çünkü Alves, sanki küçük bir çocukmuş gibi topu elinden almaktan endişe duyduğu penaltıyı atmak zorunda kalıyor çünkü tekme atmak isteyen kişi penaltı Neymar’dı. Biz büyük insanlarız", eski Uruguaylı enternasyonal dedi.

Neymar’ın Cavani ile olan güç savaşındaki müttefiki Dani Alves

Dani Alves, Paulinho’yu sosyal ağlarda bir mesajla doğruladı

Son olarak Diego Forlán, Neymar’a Barcelona’da Messi ile aynı şeyi yapmayacağını hatırlattı. "Tarihin en pahalı imzası olarak geliyor ama Cavani’ye saygı duymalısınız. Neymar bunu Messi’ye yapmazdı", Forlán dedi.

Neymar, sosyal ağları kesinlikle ateşleyecek bir mesaj yayınladı. Paris’ten ve PSG’de geçmişteki PSG Olympique de Lyon’da olanlarla ilgili tartışmalardan uzak olan Neymar, sosyal ağlarda, özellikle Instagram Hikayelerinde, kesinlikle fark edilmeyecek bir mesaj yayınladı.

09/19/2017

09/20/2017 tarihinde 15:22 CEST

Konular

Neymar da Silva Jr.

Paris’te Neymar ve Cavani’nin ceza nedeniyle açtıkları tartışmanın suçlusu kim olduğunu konuşmaya devam ederken, Neymar, Uruguaylı forvet Edinson Cavani’ye ya da diğerlerine pek de hitap edilemeyecek bir mesaj yayınladı. son zamanlarda ya da FC Barcelona başkanı Josep María Bartomeu gibi anlaşamayanlarla eleştirdi.

Neymar’ın bir Toiss şarkısıyla görüldüğü videoda okuyabilirsiniz. "neredeyse hiç kimseye zarar vermek istemiyoruz". Profesyonel kariyerinin kritik bir anında Neymar’dan, Cavani’yi hedef alırsa PSG soyunma odasını ateşleyebilecek gerçek bir dart.

Bu Neymar’ın Instagram Hikayelerindeki mesajı | INSTAGRAM

Neymar Cavani’yi Twitter ve Instagram’da takip etmeyi bıraktı

Şeyh’in Cavani-Neymar savaşının inanılmaz versiyonu

Gerçek şu ki, söz konusu cümle önümüzdeki günlerde konuşulacak çok şey verecek, çünkü birden fazla kişi Neymar’ı yazarken kime atıfta bulunduğu konusunda açıklama isteyecek.

Neymar, FC Barcelona’ya geldiğinden beri Leo Messi ile harika bir ilişki kurdu ve Paris Saint Germain’e yaptığı tartışmalı yürüyüşünden sonra ilişkileri canlı kaldı.

04/09/2018

18: 19’da CEST

Konular

Neymar da Silva Jr. Leo Messi

Spor İngilizcesi

Neymar’ın Barca yıldızı Leo Messi’yi içeren esrarengiz mesajı

Örnek için bir düğme. Neymar’ın hala Brezilya’da sağ ayağının beşinci metatarsal ameliyatından sonra iyileştiğini ifade ettiğinde, sosyal ağlarda Messi ile esrarengiz bir mesajla bir fotoğraf paylaştı.

Mayıs ayının ilk veya ikinci haftasında antrenmana katılmak için Nisan sonunda Paris’e dönmeyi planlayan Brezilyalı forvet, mesajında ​​şunları söylüyor: "Ben ve arkadaşım Leo Messi bir araya geldiğimizde harika şeyler oluyor"Neymar, mesaja kendisinin ve Messi’nin komik şapkalarla bir partide bir fotoğrafıyla eşlik ettiğini söylüyor.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

Ene10ta Érre tarafından paylaşılan bir gönderi &# 127463;&# 127479; &# 128123; neymarjr (@neymarjr)

Görüntü güncel değil ama Neymar onunla bir şeyler söylemek istedi. Mesajı gizli bırakmak istiyor ve spekülasyon yapmanın bir yolu olacağına dair güvence verdiğinde: "Sana daha fazlasını anlatacağım Bağlı kalın". 

Bu oyuncu ve arkadaş çifti ne yapıyor? Bu, Neymar’ın Barça’ya dönmeyi denemeye açık bir niyeti olduğu anlamına mı geliyor? Birlikte bir iş mi kuruyorsunuz? Eski günleri hatırlamak için kısa bir süre için bir toplantı planladınız mı?

Arthur, Gaucho Şampiyonası’nı fethetti

Barça ve Atlético’nun Lig sonuna kadar programı

Neymar’ın kendisinin de dediği gibi, yakında başka bir şey öğreneceğiz … ve zaten biliyorsunuz: Bağlı kalın.

Brezilyalı Ronaldo Nazario, vatandaşı Neymar’ı Arjantinli Leo Messi ve Portekizli Cristiano Ronaldo’nun saltanatını iyi bir Dünya Kupası yaparsa sona erdirmek için ana aday olarak gösterdi.

07/04/2018

21: 04’te açık CEST

EFE

Konular

Neymar da Silva Jr.

Ödüllerin Moskova sunumuna katılan Ronaldo "En iyisi" Dünya Kupası yılında en yüksek ödülün Rusya 2018’de başarılı olan birine gitmesinin normal olduğunu düşündü. "Dünya Kupası’nın ödül için çok belirleyici olduğunu belirtti.

Öyleyse, son yıllarda tüm ödülleri tekeline alan Leo Messi ve Cristiano Ronaldo’nun hükümdarlığı sona erecek, bu nedenle eski Brezilyalı uluslararası oyuncu Neymar’ı aday olarak gösteriyor. "Brezilya kupayı kazanırsa Neymar, Messi ve Ronaldo’nun hükümdarlığını sona erdirecek"ekledi.

Ronaldo, Dünya Kupası’nda şimdiye kadarki en iyi golü seçerken, Belçika’dan Japonya’ya son golün altını çizdi, ancak her şeyden önce Ricardo Quaresma’nın yurtdışında İran’a gittiğini söyledi. "Fenomen"Daha sonra Dünya Kupası’nda akredite olan basın temsilcisinin yer aldığı bir yuvarlak masada Neymar’a ateşli bir savunma yaptı ve kendisini provokatör olarak gören Gary superbetin bonus Lineker veya Alan Shearer gibi eski futbolcuların fikirlerine yakındı. "Bu eleştiriler saçma. Brezilya’ya sunduklarının sonucu harika"katma.

Tahkim eleştirisini de anlamıyor. "Kim kaybeder, ağlar. Ve burada biri hariç herkes ağlayacak"takımını şampiyonluğun en favori oyuncusu olarak gören eski Brezilyalı oyuncunun altını çizdi. "Onun çok birleşik ve konsantre olduğunu gördüm. Grup içindeki dengelerini neredeyse kaybedecekler" Tite’nin bu konudaki rolünü vurgulayan Ronaldo’yu ekledi.

"Neymar’ın Dünya Kupası değil Brezilya’daki Dünya Kupası olmasını istiyorum"

Neymar parlıyor ve Brezilya asgari çaba yasasıyla mahalleye gidiyor

Sonunda Cristiano Ronaldo’nun Real Madrid’den ayrılması ve Juventus’a imza atması durumunda İtalyan futboluna uyum sağlayıp sağlamayacağını sordu. "Fenomen" Portekizlileri övmekte tereddüt etmedi: "Bir şey duydum ama neler olduğunu bilmiyorum. Her durumda, Cristiano gittiği her yerde Cristiano olmaya devam edecek".

Ford, ticari araç yelpazesindeki en ikonik modeli Transit’i yeniliyor ve bunu hem Avrupa hem de Kuzey Amerika pazarlarında oynayacak küresel bir modele dönüştürerek yapıyor. Yeni Transit sıfırdan başlar ve bilinen modellere tamamen farklı çözümler sunar.

12/02/2014

12: 50’de CET

    Herhangi bir ticari araçtaki ilk şey, mümkün olan en iyi yük kapasitesini sağlamaktır ve yeni Ford Transit, önceki versiyonlardan çok daha iyidir. Yeni Transit, 3,1 ila 4,7 ton toplam ağırlığa sahip varyantlarda mevcuttur, ancak bu tür araçlarda her zaman olduğu gibi en yüksek satış sayısı, sınırların dışına çıkmadan yük kapasitesinden en iyi şekilde yararlanın 3,5 tonluk versiyonda gerçekleşecektir. binek otomobiller için B ehliyet. Normda olduğu gibi, Ford Ticari Araçlar adında her tür karoser için kabin şasi varyantlarına ek olarak van, karma veya Kombi versiyonları bulunmaktadır. Bu, iki dingil mesafesi, iki gövde tavanı yüksekliği ve üç gövde uzunluğu ile tamamlanıyor. Sonuç olarak, minibüs olarak yeni Transit, kargo ambarındaki 9,6 m3 kullanılabilir hacimden, daha büyük gövdeli modelin 15,1 m3’üne kadar olan versiyonlarda mevcuttur.Bu, en büyük Ford Transit’in dört taşıyabileceği anlamına gelir. Euro paletler veya tek bir pakette üç metreye kadar uzunlukta bir yük. Tüm bu varyantların yanı sıra, özellikle otobüs olarak tasarlanmış ve bu durumda 12, 15 ve 18 koltuklu varyantlarda sunulan versiyonları da buluyoruz.

    Yeni Transit ve Tourneo Custom’ın tanıtılmasının ardından, 2014 Transit, Custom ile halihazırda görünen 2.2 Duratorq TDCI motorunu takıyor. Yani burada, iyi bilinen 100 hp ve 310 NM, 125 hp ve 350 Nm motorlar ile bu ailenin 155 hp ve 385 Nm en büyük varyantı arasında seçim yapabiliriz.

    Aksi nasıl olabilir ki, karlılık, bu yenilikçi ticari aracın tasarımındaki önceliklerden bir diğeri olmuştur, böylece Econetic varyantı, en düşük CO2 emisyonuna sahip, 169 g / km tüketim ile segmentinde minibüs olarak Ford’dan duyurulur. Yüz kilometrede 6,4 litre.

     Bu karlılık, 50.000 kilometreye veya iki yıla varan bakım aralıklarından veya yeni Transit’in 23 parçasının kendi segmentlerinde en hızlı onarımı sağlayan bir tasarımdan kaynaklanıyor.

KIA, 4,80 metreye ulaşan ve üç sıra koltukta yetişkinler için yedi koltuğu olan muhteşem bir SUV olan Sorento’nun yeni neslini sunuyor. Sorento ile KIA, Koreli markayı Audi Q7 veya VW seviyesindeki rakiplerle rekabet etme teklifinde bulunmaya yönlendiren ayırt edilebilir ve seçkin bir tasarımla, giderek daha fazla önem verilen ve daha yüksek kalitede ürün geliştirmesine yeni bir soluk getiriyor. Touareg.

03/15/2015

Davranmak.